ZMĚNA ADRESY PRODEJNY - Hradišťská 1031, Kosmonosy. - Prodejna otevřena pro osobní odběry od pondělí do pátku 9 až 17 hod.

×

Máme novou prodejnu

Český ráj outdoor se přestěhoval do nových prostor. Proč jsme se přemístili? To a spoustu dalších věcí se dozvíte uvnitř článku.

Cyklistika v ráji? Jasně!

Český ráj outdoor se rozrostl o zcela samostatnou a plnohodnotnou sekci cyklistiky. A je fakt skvělá. Víc se dozvíte uvnitř článku. Běžte se mrknout.

Jak správně vybrat velikost batohu

Svačinu, pití a pláštěnku? Nebo spacák, stan a oblečení na týden? V zimě nebo v létě? S příhodně rozmístěnými zastávkami po trase nebo úplně mimo civilizaci, kde se spoléháte pouze na vlastní zdroje? Pro výběr správného batohu navíc nepotřebujete znát pouze délku svých zad, ale i délku svého výletu.

Jak vybrat turistický batoh

Říká se, že nejlepším přítelem člověka je pes. Ale víte, kdo by měl být nejlepším přítelem člověka na cestách? Batoh. Aby to tak opravdu bylo, je potřeba si správně vybrat.

Nejlepší přítel na cesty

Kryjte si záda. Pohodlí a funkčnost jsou důležité vždy. Ať už se chystáte na kratší procházku, delší túru, náročnou výpravu či životní expedici.

Bez dobrých bot je to v pytli

V naší nabídce najdete obuv pro celou řadu outdoorových aktivit. Nevíte si rady, které jsou pro vás ty pravé? Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Alpenverein je daleko víc než pojištění

Mezi outdoorovou veřejností je Alpenverein synonymem pro pojištění do hor. Mít dobré pojištění je však pouze JEDEN dobrý důvod, proč se stát členem Alpenvereinu. Členská karta má mnohem větší hodnotu.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 12
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím