Ponožky Český ráj jsou na světě!

Pořád zkoušíme, zkoumáme a porovnáváme. Testujeme všechno a všude. Najednou jsme ale narazili. Zjistili jsme, že najít na trhu ponožky, které by splňovaly všechny naše požadavky, je sakra velký oříšek. A tak jsme se rozhodli, že si takové dokonalé ponožky navrhneme sami.

Reakce na COVID-19

Jak se tým Českého ráje pere s karanténou, aneb co všechno u nás jede? To si přečtěte uvnitř článku. A pamatujte, ani všechny temnoty světa nedokáží zhasit jedinou svíčku.

Slevy k 26. narozeninám

Protože slavíme 26. narozky, připravili jsme pro vás další část jejich oslav. A tou je 20% sleva na našem eshopu na všechny produkty. Vybavte se za super narozeninové ceny.

Slavíme 26. narozeniny

Český ráj 14. 11. 2019 oslaví své 26. narozeniny. Na tento slavnostní den chystáme nejen velké slevy, ale také spoustu zajímavých dárků a skvělého občerstvení. Přijměte naše srdečné pozvání, těšíme se na vás. Joo a bude i dort.

Nová kolekce Direct Alpine

Nová zimní kolekce oblečení od české značky Direct Alpine je tady. A je skvělá. Prohlédněte si ji. Je plná funkčních, pohodlných a zároveň stylových kousků pro každou outdoorovou akci i na běžné denní nošení.

5. ročník Horolezeckého festivalu Český ráj

Zajímavé filmy, besedy se špičkovými horolezci a zkušenými cestovateli, výstavy, koncerty, slackline, program pro děti, spoustu fajn lidí, dobré jídlo i pití. To vše bude probíhat na 5. ročníku Horolezeckého festivalu Český ráj.

Máme půjčovnu

Máme pro vás skvělé zprávy. Vzhledem k vysoké poptávce jsme pro vás otevřeli půjčovnu výstroje na Via ferrata a vysokohorskou turistiku. Další info najdete uvnitř.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 9
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím