Vařiči vař! Jak vybrat outdoorové a cestovní vařiče.

Pokud vás čeká expedice, během které několik dnů nepotkáte civilizaci, pak vám nezbývá než do svých plánů zařadit i jídlo a jeho přípravu. Jelikož je tato část balení opravdovou vyšší dívčí, věnujeme tento článek jednomu z klíčových faktorů spokojeného žaludku. Tím faktorem je výběr cestovního…

Gravel bike – silniční kolo do terénu

Kdo chce podávat výkony, ten musí opustit vyšlapané cestičky. Pořiďte si kolo, které vám pomůže lehce překonat veškeré překážky. Překročte své hranice! Tedy přejeďte. Přejeďte hranice na kole s fenoménem, kterému se říká „gravel“.

Grand opening nové kamenné prodejny

Jak to vypadalo během slavnostního otevření naší nové kamenné prodejny? Jó, byla to jízda. Více se dozvíte v článku a najdete tam i plno fotek, které mluví za vše.

Recenze bund a kalhot High Point

Dámské kalhoty Gale, bunda Lady Hoody Jacket a Helium Pertex od High Point. Přečtěte si co na nich zaujalo recenzenty a testery ze Světa Outdooru.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 14
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím