I letos jsme byli na MHFF.

MHFF v Teplicích nad Metují je ten tam a my jsme opět zpět v kolotoči běžného dne. Mrkněte se na pár fotek z této úžasné akce. My jsme si to užili parádně, a to především díky vám všem, kteří jste se za námi do stánku přišli podívat, vybavit se nebo jen prohodit pár slov. Děkujeme.

Dětská nosítka Deuter

Dětská nosítka jsou skvělými parťáky všech rodičů a nosičů malých dětí. Díky vychytaným sedačkám Deuter si tůry po horách a procházky po městech parádně užijí i vaši malí cestovatelé. Jak se mezi sebou nosítka Deuter Kid Comfort liší? Mrkněte se na malé srovnání.

Nová kolekce vychytaných batohů Deuter

Deuter vyrábí jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších batohů u nás i po celém světě. Jejich úspěch tkví v opravdu dlouhé životnosti, kvalitně zpracovaným materiálům, funkčnosti a nadčasovému designu. Jaké si letos Deuter přichystal novinky? Mrkněte se.

Montane 2018. Zamilujte se s námi.

Co je malé, to je milé. A pokud je to ještě lehké a funkční, pak není nad čím váhat. Z nové kolekce značky Montane jsme pro vás naskladnili ty nejvychytanější produkty. Čistá estetika, minimalismus, větruodolnost a inovativní konstrukce. To je Monatne.

Sněžka Sherpa Cup 2018

I letos se zúčastníme zimního závodu Snežka Sherpa Cup 2018. V čem se bude závodit a kdy to všechno vypukne? To se dozvíte uvnitř článku.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 6
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím