HUSKOVINY 2019

Máte už všechno vybavení na letní dobrodrůžo? Pokud ne, máme pro vás skvělou zprávu. Nyní si můžete pořídit stan, spacák, károšku, batoh, kempingové vybavení nebo akční set za výhodnější cenu. Podívejte se.

Chceš brigádu?

Sháníš brigošku nejen na prázdniny? Potřebuješ si vydělat kačky na outdoorovou dovolenou, fesťák nebo podpořit rodinný rozpočet? Pak tady máme super nabídku. Podívej se.

Huskydays jsou tady!

Slevy až 40 % na oblečení Husky. Mrkněte se na naší nabídku a vybavte se za parádní ceny.

Udělat to musíme

Jarní úklid nás nemine, a tak jsme se rozhodli zfouknout více věcí najednou. Jakých? To si přečtete uvnitř.

Desatero bezpečné turistiky na horách

Jak se chovat na horách? Především zodpovědně, bezpečně a s úctou k přírodě. Připravili jsme pro vás pár rad a tipů, které vám pomohou užít si vaši túru naplno a co možná nejbezpečněji. Pamatujte, nehody nehodí po horách, ale po lidech.

Kamenná prodejna je nyní plná slev

Nová prodejna, nové slevy. Na kamenné prodejně v Mladé Boleslavi jsme pro vás zlevnili hromadu produktů od oblíbených značek. Přijďte se za námi mrknout a zároveň se můžete vybavit za dobrou cenu. Víc informací najdete uvnitř článku.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 8
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím