Co se stalo s kamennou prodejnou?

Protože má Český ráj outdoor 25. let, zaslouží si i kamenná prodejna super dárek. A když už dárek, tak pořádný. Dali jsme jí tedy nové prostory a oblékli jí do nového hávu. Více se dozvíte uvnitř článku. Video a fotky tam jsou taky :-)

Garance doručení do Vánoc

Co udělat pro to, aby vám objednávky pod vánoční stromeček dorazily včas? Buďte letos na vytíženost dopravců připraveni a objednávejte s dostatečným předstihem.

Jak se starat o lano?

Jak pečovat o své lezecké lana, aby si zachovala co nejdéle své technické vlastnosti? Pár tipů a triků najdete uvnitř článku.

25. narozeniny Český ráj outdoor

Rok se s rokem sešel a den "D" se kvapem blíží. Ve čtvrtek 15. 11. 2018 oslaví Český ráj outdoor své 25. narozeniny. Na tento slavnostní den chystáme nejen velké slevy, ale také spoustu zajímavých dárků a skvělého občerstvení. Těšit se na vás bude slavnostně naladěný celý tým z Ráje. Přečtěte si…

Desatero bezpečného lezení

Lezení je rizikový sport. Při nedostatečném osvojení techniky jištění a používání nevhodného vybavení hrozí nebezpečí pádu, zranění a v nejhorším případě i smrt. Na co si dát pozor a co při lezení nedělat?

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 7
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím