01:12:44:11 Neváhejte a využijte dnešní narozeninovou slevu 20 % na všechny produkty.

25. narozeniny Český ráj outdoor

Rok se s rokem sešel a den "D" se kvapem blíží. Ve čtvrtek 15. 11. 2018 oslaví Český ráj outdoor své 25. narozeniny. Na tento slavnostní den chystáme nejen velké slevy, ale také spoustu zajímavých dárků a skvělého občerstvení. Těšit se na vás bude slavnostně naladěný celý tým z Ráje. Přečtěte si…

Desatero bezpečného lezení

Lezení je rizikový sport. Při nedostatečném osvojení techniky jištění a používání nevhodného vybavení hrozí nebezpečí pádu, zranění a v nejhorším případě i smrt. Na co si dát pozor a co při lezení nedělat?

I letos jsme byli na MHFF.

MHFF v Teplicích nad Metují je ten tam a my jsme opět zpět v kolotoči běžného dne. Mrkněte se na pár fotek z této úžasné akce. My jsme si to užili parádně, a to především díky vám všem, kteří jste se za námi do stánku přišli podívat, vybavit se nebo jen prohodit pár slov. Děkujeme.

Dětská nosítka Deuter

Dětská nosítka jsou skvělými parťáky všech rodičů a nosičů malých dětí. Díky vychytaným sedačkám Deuter si tůry po horách a procházky po městech parádně užijí i vaši malí cestovatelé. Jak se mezi sebou nosítka Deuter Kid Comfort liší? Mrkněte se na malé srovnání.

Nová kolekce vychytaných batohů Deuter

Deuter vyrábí jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších batohů u nás i po celém světě. Jejich úspěch tkví v opravdu dlouhé životnosti, kvalitně zpracovaným materiálům, funkčnosti a nadčasovému designu. Jaké si letos Deuter přichystal novinky? Mrkněte se.

Montane 2018. Zamilujte se s námi.

Co je malé, to je milé. A pokud je to ještě lehké a funkční, pak není nad čím váhat. Z nové kolekce značky Montane jsme pro vás naskladnili ty nejvychytanější produkty. Čistá estetika, minimalismus, větruodolnost a inovativní konstrukce. To je Monatne.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 6
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím