5. ročník Horolezeckého festivalu Český ráj

Zajímavé filmy, besedy se špičkovými horolezci a zkušenými cestovateli, výstavy, koncerty, slackline, program pro děti, spoustu fajn lidí, dobré jídlo i pití. To vše bude probíhat na 5. ročníku Horolezeckého festivalu Český ráj.

Máme půjčovnu

Máme pro vás skvělé zprávy. Vzhledem k vysoké poptávce jsme pro vás otevřeli půjčovnu výstroje na Via ferrata a vysokohorskou turistiku. Další info najdete uvnitř.

Jak to u nás vypadá?

To, že máme novou kamennou prodejnu, už víte. Jak to ale vypadá uvnitř a co všechno vám můžeme nabídnout? To se dozvíte uvnitř článku.

Batohy Osprey s 20% slevou

Nyní u nás nakoupíte Batohy Osprey s 20% slevou. Inovativní batohy v nejvyšší kvalitě. Vybavte se a hurá vstříc prázdninovým dobrodružstvím.

HUSKOVINY 2019

Máte už všechno vybavení na letní dobrodrůžo? Pokud ne, máme pro vás skvělou zprávu. Nyní si můžete pořídit stan, spacák, károšku, batoh, kempingové vybavení nebo akční set za výhodnější cenu. Podívejte se.

Chceš brigádu?

Sháníš brigošku nejen na prázdniny? Potřebuješ si vydělat kačky na outdoorovou dovolenou, fesťák nebo podpořit rodinný rozpočet? Pak tady máme super nabídku. Podívej se.

Huskydays jsou tady!

Slevy až 40 % na oblečení Husky. Mrkněte se na naší nabídku a vybavte se za parádní ceny.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 9
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím