Udělat to musíme

Jarní úklid nás nemine, a tak jsme se rozhodli zfouknout více věcí najednou. Jakých? To si přečtete uvnitř.

Desatero bezpečné turistiky na horách

Jak se chovat na horách? Především zodpovědně, bezpečně a s úctou k přírodě. Připravili jsme pro vás pár rad a tipů, které vám pomohou užít si vaši túru naplno a co možná nejbezpečněji. Pamatujte, nehody nehodí po horách, ale po lidech.

Kamenná prodejna je nyní plná slev

Nová prodejna, nové slevy. Na kamenné prodejně v Mladé Boleslavi jsme pro vás zlevnili hromadu produktů od oblíbených značek. Přijďte se za námi mrknout a zároveň se můžete vybavit za dobrou cenu. Víc informací najdete uvnitř článku.

Shop roku 2018

I letos hledá Heureka.cz nejzářivější hvězdy e-shopového nebe. A my jsme se rozhodli, že se zúčastníme. O co přesně jde a jak nám můžete pomoci? To se dozvíte uvnitř článku. Mrkněte se.

Co se stalo s kamennou prodejnou?

Protože má Český ráj outdoor 25. let, zaslouží si i kamenná prodejna super dárek. A když už dárek, tak pořádný. Dali jsme jí tedy nové prostory a oblékli jí do nového hávu. Více se dozvíte uvnitř článku. Video a fotky tam jsou taky :-)

Garance doručení do Vánoc

Co udělat pro to, aby vám objednávky pod vánoční stromeček dorazily včas? Buďte letos na vytíženost dopravců připraveni a objednávejte s dostatečným předstihem.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 7
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím