Prodejna otevřena pro osobní odběry od pondělí do pátku 9 až 17 hod.

×

Alpenverein je daleko víc než pojištění

Mezi outdoorovou veřejností je Alpenverein synonymem pro pojištění do hor. Mít dobré pojištění je však pouze JEDEN dobrý důvod, proč se stát členem Alpenvereinu. Členská karta má mnohem větší hodnotu.

Nový rok je za dveřmi

Do nového roku vám přejeme, abyste na něj hlavně rádi vzpomínali. Děkujeme, že jste s námi. Máme vás rádi. #hratkyvprirode

Objednávky pod stromeček

Milí zákazníci, u objednávek vytvořených od 14. 12. 2020 vám nejsme schopni garantovat doručení do Vánoc. A to vzhledem k obrovskému vytížení našich dopravců.

Otevíráme kamennou prodejnu, hurá!

Ve čtvrtek otevíráme, hurá! Přečtěte si pár řádků, které odkývají pozadí života v Ráji, během tohoto nelehkého období. Děkujeme, že jste s námi.

Prodlužujeme slevu 20 % na vše

Rozhodli jsme se, že si narozeninovou párty trošku protáhneme. Nakupovat s 20% slevou na vše tak můžete ještě dva dny. Běžte se vybavit na vaše toulky přírodou.

Jak vybrat trekové boty

Vybrat ty správné trekovky, to je sakra tvrdý oříšek. Aby se váš výlet do hor nezměnil na peklo v podobě puchýřů a otlačených chodidel, přinášíme vám pár tipů, jak se s výběrem správných bot skvěle poprat.

  1. 1
  2. 2
  3. 3 ...
  4. 11
Tento web společnosti Český ráj outdoor s.r.o. používá ke zlepšení svého fungování, zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy soubory cookies. Setrváním na tomto webu a jeho používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies a ochraně Vašeho soukromí Souhlasím