O Českém ráji

Outdoorovým světem si směle kráčíme již od roku 1993.

Náš hlavní stan, prodejnu i zázemí e-shopu, najdete v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kamenná prodejna o rozloze 500 m2 voní novotou a je až po strop narvaná outdoorovým vybavením pro nejrůznější hrátky v přírodě. Parkoviště i zastávku MHD najdete hned před hlavním vchodem obchodu.

Nejen outdoorem jsme ošlehaní ze všech stran. Také v cyklistice se cítíme jako ryby ve vodě. Součástí naší cyklo nabídky je i odborný servis jízdních kol.

V ráji se můžete vybavit i online. Balíček vám pošleme klidně na druhý konec světa. Kategorie kemping a turistika, cyklistika, běhání, lezení, voda, snih, oblečení nebo obuv nabízí dohromady desítky tisíc produktů. Stačí si jen vybrat. Pakliže si s výběrem nejste jisti, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Máme srdce, koule a fajn lidi v partě. Produkty, které nabízíme, se sami snažíme testovat přímo v terénu. A proto u nás zajíce v pytli nenajdete.

Když nepracujeme, poletujeme s batohy po kopcích, lezeme na skály, zkoumáme nové cyklotrasy, na skialpech sjíždíme prašanové pláně nebo relaxujeme na paddleboardech. A společně pak zajdeme třeba na drink a dobrou baštu.

Podívejte se na podrobnou historii Českého ráje outdoor nebo na kdo za tím vším stojí.

Dovolte nám být vašimi parťáky na toulkách přírodou.
Probíhající GPS Soutěž
Každý měsíc soutěžíme o jeden dárek z Českého ráje.
Najdi ukrytý dárek jako první a vyhraj hodnotnou cenu.
Do začátku dalšího kola zbývá:
GPS Soutěž