Dodatečná sleva 10% na značky PINGUIN a ACEPAC se slevovým kódem PINGUIN

O Českém ráji

Outdoorovým světem si směle kráčíme již od roku 1993.

Náš hlavní stan, prodejnu i zázemí e-shopu, najdete v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Kamenná prodejna o rozloze 500 m2 voní novotou a je až po strop narvaná outdoorovým vybavením pro nejrůznější hrátky v přírodě. Parkoviště i zastávku MHD najdete hned před hlavním vchodem obchodu.

Nejen outdoorem jsme ošlehaní ze všech stran. Také v cyklistice se cítíme jako ryby ve vodě. Součástí naší cyklo nabídky je i odborný servis jízdních kol.

V ráji se můžete vybavit i online. Balíček vám pošleme klidně na druhý konec světa. Kategorie kemping a turistika, cyklistika, běhání, lezení, voda, snih, oblečení nebo obuv nabízí dohromady desítky tisíc produktů. Stačí si jen vybrat. Pakliže si s výběrem nejste jisti, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Máme srdce, koule a fajn lidi v partě. Produkty, které nabízíme, se sami snažíme testovat přímo v terénu. A proto u nás zajíce v pytli nenajdete.

Když nepracujeme, poletujeme s batohy po kopcích, lezeme na skály, zkoumáme nové cyklotrasy, na skialpech sjíždíme prašanové pláně nebo relaxujeme na paddleboardech. A společně pak zajdeme třeba na drink a dobrou baštu.

Podívejte se na podrobnou historii Českého ráje outdoor nebo na kdo za tím vším stojí.

Dovolte nám být vašimi parťáky na toulkách přírodou.
ZNAČKA MĚSÍCE