Od soboty 2. 7. do středy 6. 7. bude naše kamenná prodejna uzavřena.

O Českém ráji

Pokud hledáte spolehlivého parťáka na vaše toulky přírodou, je Český ráj outdoor tím nejlepším kandidátem. Jsme outdoorový obchod, který má na trhu dlouholetou tradici a řadu spokojených zákazníků. Naše zkušenosti sbíráme již od roku 1993, kdy jsme poprvé otevřeli kamennou prodejnu v Mladé Boleslavi. Na našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení osvědčených značek a materiálů, na které se budete moci spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách.

Nejsme jen obyčejný e-shop, který je založen na prodeji zboží, ale rádi vám poskytneme profesionální poradenství ve všech oblastech outdoorových a horolezeckých aktivit. Pokud si nebudete jistí s výběrem správného stanu, karimatky, spacáku, trekové obuvi či bezpečného horolezeckého vybavení, rádi vám odborně poradíme a s výběrem, osobně či telefonicky, pomůžeme.

Najdete u nás rady a doporučení, jak správně pečovat o vaše vybavení a funkční oblečení, aby vám sloužilo po dlouhá léta. A nezapomeňte se podívat na rubriku „Blog“, kde pro vás pravidelně připravujeme řadu zajímavých aktualit, článků, recenzí na vybrané zboží a skvělé tipy na výlety nebo sportovní a volnočasové zážitky.

Pojďte se ponořit do světa milovníků outdooru s námi.

Podívejte se na podrobnou historii Českého ráje outdoor nebo na kdo za tím vším stojí.