Veloforte

Skrýt filtryZobrazit filtry
Cena a štítky
Filtry
Energetický nápoj Veloforte Vivo Electrolytes 25g

Energetický nápoj Veloforte Vivo Electrolytes 25g

Osvěžující nápoj je lahodný a bohatý na nejčistší elektrolyty, které se v přírodě vyskytují, s nízký...
Skladem na e-shopu
65 Kč
Zobrazeno 1-1 ze 1 produktů

Jejich produkty musí prokázat tři klíčové hodnoty: přirozené, silné a chutné . Po celá desetiletí typická silně vyvinutá výživa, která dominovala v regálech, tyto standardy nesplňovala - není na nich nic přirozeného a rozhodně nejsou chutné.

Všechny produkty Veloforte jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí. Neobsahují lepek, mléčné výrobky, konzervační látky a přísady - čistou přírodní dobrotu z nejlepších zdrojů. S veganskými a vegetariánskými možnostmi je jejich sortiment dokonalým skutečným jídlem pro váš aktivní životní styl.

Základ Veloforte je založen na starodávném italském opevnění: lahodná směs ovoce, ořechů a koření, která se používá k vytvoření specializace Siena v Toskánsku, zvané Panforte. Nejstarší zmínky o Panforte pocházejí ze 13. století. Panforte bylo považováno nejen za lahodné jídlo, ale také za obohacující směs pro obnovení zdraví a vitality díky přítomnosti svých léčivých koření. Je dokumentováno, že Panforte poháněl římské legie a poháněl je přes dlouhé treky do cizích zemí - perfektní díky své robustní formě, energetickým vlastnostem a dlouhé životnosti.