💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
Kvalitní funkční 3vrstvý laminát s vynikající životností a odolností, přesto velmi lehký. Díky vyšší strečovosti velice pohodlný model kalhot pro širší možnosti celoročního využití. Ideální záložní nepromokavé kalhoty pro vysokohorskou turistiku, horolezectví, skialpinismus a veškeré outdoorové aktivity. Bez nutnosti rozepnutí zipu, doplněný zajišťovacím háčkem pro připnutí spodní části ke šněrování.
| VLASTNOSTI | |
| Membrána | Ano |
| Technické | Ano |
| VYUŽITÍ | |
| Turistické | Ano |
| Lezecké | Ano |
| Lyžařské | Ano |
| Skialpinistické | Ano |
| Outdoorové | Ano |
| URČENÍ | |
| Pánské | Ano |
| Výrobce | Direct Alpine |
| Velikost | L-short |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 470 g vel. L |
| Materiál | 3L DERMIZAX hardshell (100% Nylon, DWR), Reinforcement: (87 % Kevlar + 13 % Aramid) |
| Prodyšnost | 8 g/m2/24hod |
| Typ materiálu | syntetika |
| Typ membrány | Dermizax |
| Vodní sloupec | 20 mm H2O |
| Vyrobeno v | Evropa |
| Distribuce | CZ |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8591787201015 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.