Lizard

Skrýt filtryZobrazit filtry
Cena a štítky
Filtry
Zobrazeno 0-0 ze 0 produktů

Lizard je značka, která se zrodila v městě Trento, v srdci Dolomit.

Technologie, originální design, inovace a pozornost věnovaná detailům umožnila značce Lizard® etablovat po celém světě.

Luca Pedrotti, generální ředitel společnosti Aicad, říká: "Pro tvorbu našich bot, jsme byli inspirováni ještěrkami (lizard v angličtině znamená ještěr). Je to elegantní zvíře, které se rychle a bezpečně pohybuje na všech typech terénu.

Lehkost, design, bezkonkurenční přilnavost a extrémní komfort jsou vlastnosti, kterými se vždy řídí naši návrháři a vývojáři při tvorbě bot a sandálů pro každou příležitost – na silnici, do města či na horskou turistiku. Na dnešním trhu, kde trend globalizace a velké korporace ovládají trh, je Lizard ideální volba pro spotřebitele a obchodníky, kteří chtějí vyniknout s unikátním produktem.

Firma Lizard je přední italský výrobce sportovních sandálů  určených pro outdoor.  Od roku 1992, kdy byla firma založena, se neustále snaží hledat jedinečné materiály zaručující dlouhou životnost a pohodlí i v náročných terénech. Jejich modely  jsou určeny pro vodní aktivity, do města, na cestování, i do skal. Specialitou firmy jsou průběžné pásky (tzn. pásky prochází pod podrážkou, tedy nejsou vlepované). Kromě sandálu v jejich nabídce najdete také městskou obuv a obuv do vody. Všechny výrobky jsou testovány týmem sportovců, kteří se podílejí na neustálém zlepšování „Ještěrek“.