Nový expreskový set s lehkými karabinami vhodný na všechny druhy lezení. Drátěný zámek snižuje váhu karabiny, nezamrzá v zimních podmínkách a díky nízké hmotnosti západky se minimalizuje riziko pootevření karabiny při nárazu expresky.
| Barva | fialová |
| Délka | 11 cm |
| Hmotnost | 74 g |
| Pevnost s otevřenou západkou | 7 kN |
| Pevnost setu v podélné ose | 22 kN |
| Pevnost v podélné ose | 22 kN |
| Světlost západky | 25 mm |
| Výrobce | Rock Empire |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8595570126578 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.