Dodatečná sleva 10% na značky PINGUIN a ACEPAC se slevovým kódem PINGUIN

Cykloservis

Hledáte spolehlivý servis pro vaše jízdní kolo? Pak jste na správném místě. Nezáleží na tom, zda si chcete kolo dát do pořádku před svou letní dovolenou, máte na kole defekt, potřebujete vyměnit některý z dílů a nebo potřebujete diagnostiku stavu a kompletní servis se vším všudy. V Českém ráji outdoor vám rádi pomůžeme, ať už máte se svým kolem jakýkoliv problém. A umíme i elektrokola. Svůj termín si můžete pohodlně rezervovat online.

Servis jízdních kol v Mladé Boleslavi

Možnosti servisu

V Českém ráji outdoor dokážeme vyřešit každý problém, který může při vašich cestách na kole nastat. Pro běžnou a pravidelnou údržbu kola máme připravené dva servisní balíčky. Pro nová kola poskytujeme garanční servis, který nabízíme pro kola zakoupená u nás ZDARMA. Při řešení složitějších úkonů jakými jsou odstranění konkrétních závad, instalace náhradních dílů a výměny komponent postupujeme vždy individuálně tak, aby byl výsledek co nejlepší.
Jsme Shimano Sales Point, autorizovaný servis Cannondale, GT a Rock Machine a autorizovaný servis elektromotorů Bosch a Shimano. Používáme čistící prostředky, maziva a tmely Peaty`s.

Široká síť dodavatelů

Nejsme závislí pouze na jednom dodavateli. Máme vybudovanou síť spolehlivých dodavatelů, díky které pokryjeme potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Komponenty i náhradní díly jsme schopni sehnat v krátkém čase a v případě nedostupnosti některých dílů na trhu, vám vždy nabídneme alternativní řešení.

Certifikovaný servis

Jdeme s dobou. Sledujeme novinky a nenecháme si uniknout žádný trend současné cyklistiky. Dbáme na kvalitu školení našeho personálu, který tvoří nejen nabídku produktů pro náš obchod, ale především věnuje maximální péči vašim kolům, která jste nám do servisu svěřili.

 

Můžete nás také kontaktovat na telefonním čísle +420 326 211 054 nebo e-mailu ceskyraj@ceskyraj.com

ZNAČKA MĚSÍCE