R2 VORTEKS je navržený jako kompaktní stroj pro ty, kteří chápou, že v terénu záleží na každém detailu. Integrovaný štítek plynule splývá se skořepinou v jeden moderní celek, který vytváří čistý design. Hluboká konstrukce chránící spánky s prodlouženým týlem ti poskytne jistotu v každé pasáži, zatímco upínací systém 360° WRAP FIX helmu rovnoměrně obepne kolem celé hlavy. VORTEKS tak na trailu sedí jako přibitý a stává se přirozenou součástí tvé jízdy.
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Kšilt | Ano |
| Výrobce | R2 |
| Barva | černá |
| Maximální obvod hlavy | 59 cm |
| Minimální obvod hlavy | 55 cm |
| Hmotnost | 340 g |
| Odvětrání (počet otvorů) | 12 |
| Velikost | 55-59 cm |
| Umístění | 1x C8/2 |
| EAN | 8595627192235 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.