Skládací campingová stolička, vyrobená z hliníkových trubek o průměru 22mm a polyesterové tkaniny. U této stoličky byl kladen důraz na robustnost a stabilitu.
| Barva | modrá |
| Hmotnost | 555 g |
| Materiál | Hliníkové trubky ?22mm, Polyesterová tkanina |
| Nosnost | 100 kg |
| Rozměr při sbalení | 47 x 2,5 x 42,5 cm |
| Rozměry | 42,5 x 34 x 34 cm |
| Výrobce | Pinguin |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8592638639063 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.