Milí zákazníci, prodloužili jsme otevírací dobu kamenné prodejny. Nově máme otevřeno Po - Pá 9:00 - 18:30, So 9:00 - 12:00.

Boll

Skrýt filtryZobrazit filtry
Cena a štítky
Filtry
Zobrazeno 0-0 ze 0 produktů

Batohy a veškeré výrobky, které firma BOLL navrhuje a vyrábí, jsou před uvedením na trh náročně a komplexně testovány. Naši vývojoví pracovníci a designéři mají dlouholeté teoretické i praktické zkušenosti s vývojem i testováním produktů, které získali během mnoha expedic do různých pohoří a koutů světa, a tyto jejich zkušenosti jsou promítány do celého procesu vzniku nového výrobku. Aktivní sportovci, kteří s námi spolupracují, nám přinášejí praktické poznatky, informace a cenné rady pro zdokonalování jak v oblasti designu, tak v oblasti použitých materiálů. Skloubení všech těchto zkušeností a poznatků umožňuje kontinuálně promítat nové teoretické poznatky a praktické zkušenosti přímo do designu výrobku, který pak odráží jeho maximální funkčnost.

Velká pozornost je věnována vlastnímu výběru používaných materiálů a kvalitě výroby. Materiály jsou vždy voleny tak, aby maximálně splňovaly požadavky, které budou na výrobek kladeny a zároveň byly cenově přijatelné. Na základě naší mnohaleté výrobní zkušenosti je věnována zvýšená pozornost mimořádně namáhaným dílům produktu a kvalitě jejich zpracování. Před započetím sériové výroby každého modelu je výrobní tým nejprve pečlivě proškolen z pracovních postupů a požadované výrobní kvality. Každý model je vyroben ve zkušební sérii, která je následně testována a připomínkována. Zapracování poznatků testovací série do výsledného provedení výrobku je předpokladem pro začátek vlastní výroby

Probíhající GPS Soutěž
Každý měsíc soutěžíme o jeden dárek z Českého ráje.
Najdi ukrytý dárek jako první a vyhraj hodnotnou cenu.
Do začátku dalšího kola zbývá:
GPS Soutěž