Je vhodný pro běžné aktivity, které vyžadují malé a skladné zavazadlo. Stan Bird 3 Classic disponuje tradiční a ověřenou laminátovou konstrukcí. Manipulace s ní je velmi jednoduchá, což vám opravdu ulehčí stavbu, kterou bez problému rychle zvládnete. Oba pláště stanu a podlážka jsou také vyrobeny z kvalitních materiálů zaručujících odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Stan Bird 3 classic poskytne pohodlný prostor až třem dospělým osobám. Je vhodný běžné aktivity, které vyžadují malé a skladné zavazadlo. Stan Bird 3 Classic disponuje tradiční a ověřenou laminátovou konstrukcí. Manipulace s ní je velmi jednoduchá, což vám opravdu ulehčí stavbu, kterou bez problému rychle zvládnete. Oba pláště stanu a podlážka jsou také vyrobeny z kvalitních materiálů zaručujících odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Stan Bird 3 classic poskytne pohodlný prostor až třem dospělým osobám.
| Počet osob | pro tři |
| Výrobce | Husky |
| Materiál nosných prutů | Laminát |
| Barva | zelená |
| Hmotnost | 3,2 Kg |
| Hmotnost minimální/celková | 3,2 kg / 3,6 kg |
| Konstrukce stanu | dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí |
| Materiál podlážky | Polyethylen |
| Materiál vnějšího stanu | 185T Polyester, PU zátěr 3 000 mm/cm2, podlepené švy |
| Materiál vnitřního stanu | prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra |
| Nepromokavost stanu | 3000 mm/cm2 |
| Nosné pruty | Laminátové tyče o o 7,9 mm |
| Počet ložnicí | 1 ložnice |
| Podlážka | Vrstvený PE |
| Příslušenství stanu | sada ocelových kolíků, opravárenský set |
| Rozměr stanu (Š × D × V) | 185 × 300 × 125 cm |
| Rozměry sbaleného stanu | 45 × 15 cm |
| Vnitřní / vnější konstrukce | vnitřní |
| Distribuce | CZ |
| Umístění | 2x E1/4 | 1x E1/5 | 1x S14 |
| EAN | 8592287072273 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.