Dvouplášťový stan pro dvě osoby. Velmi lehký a snadný na postavení. Vhodný zejména pro cyklistiku a trekking.
| Počet osob | pro dva |
| Výrobce | HIGHLANDER |
| Materiál nosných prutů | Laminát |
| Barva | hnědá |
| Hmotnost | 3 Kg |
| Hmotnost minimální/celková | 3 kg |
| Konstrukce stanu | dvouplášťový tunelový stan s vnější konstrukcí |
| Materiál podlážky | Polyethylen |
| Materiál vnějšího stanu | 190T PU polyester |
| Materiál vnitřního stanu | prodyšný polyester |
| Nepromokavost podlážky | 2000 mm/cm2 |
| Nepromokavost stanu | 2000 mm/cm2 |
| Nosné pruty | 2 |
| Počet ložnicí | 1 ložnice |
| Podlážka | 120 g polyethylen |
| Příslušenství stanu | ocelové kolíky |
| Rozměr stanu (Š × D × V) | 330 x 170 x 90 cm |
| Rozměry sbaleného stanu | 55 x 15 x 15 cm |
| Vnitřní / vnější konstrukce | vnitřní |
| Distribuce | CZ |
| Umístění | 1x O2/7 |
| EAN | 5034358011918 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.