| Počet osob | pro tři |
| Výrobce | Hannah |
| Materiál nosných prutů | Laminát |
| Barva | zelená |
| Hmotnost | 3,5 Kg |
| Hmotnost minimální/celková | 3,3 / 3,5 |
| Konstrukce stanu | dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí |
| Materiál podlážky | Polyethylen |
| Materiál vnějšího stanu | 185T Polyester PU 3000mm WR |
| Materiál vnitřního stanu | 185T Polyester |
| Nepromokavost stanu | 3000 mm/cm2 |
| Nosné pruty | 2 |
| Počet ložnicí | 1 ložnice |
| Počet vchodů | 1 vchod |
| Rozměr stanu (Š × D × V) | 220 x 275 x 125 cm |
| Rozměry sbaleného stanu | 16 x 45 cm |
| Vnitřní / vnější konstrukce | vnitřní |
| Umístění | 1x O2/4 |
| EAN | 8591203451574 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.