Stan postavíš rychle a snadno. Ideální pro 2 osoby.
- 1 vchod
- vnitřní konstrukce
- 1 ložnice
- 1 apsida
- 2 pruty
- 2 větrací otvory
- klasické ukotvení prutů
- s uchycením tropika pomocí háčku
- dveře s částečným odvětráním
- 2 kapsy
- stropní odkládací polička
- kovové kolíky
| Počet osob | pro dva |
| Výrobce | Hannah |
| Materiál nosných prutů | Laminát |
| Barva | zelená |
| Hmotnost | 3 Kg |
| Hmotnost minimální/celková | 2,8 / 3 Kg |
| Konstrukce stanu | dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí |
| Materiál podlážky | Polyethylen |
| Materiál vnějšího stanu | 185T Polyester R/S PU 3000mm WR |
| Materiál vnitřního stanu | 185T Polyester |
| Nepromokavost stanu | 3000 mm/cm2 |
| Nosné pruty | 2 |
| Počet ložnicí | 1 ložnice |
| Počet vchodů | 1 vchod |
| Rozměr stanu (Š × D × V) | 220 x 240 x 115 cm |
| Rozměry sbaleného stanu | 16 x 45 cm |
| Vnitřní / vnější konstrukce | vnitřní |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8591203451567 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.