💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
VIKING 1200 je zaměřen na použití v chladném období, je to však stále spacák univerzální, který hmotnostně a objemem po sbalení odpovídá parametrům spacích pytlů na 3 sezony.
Kapuce Vikinga 1200 je oproti lehčím variantám uzavřenější a celková konstrukce včetně výšky komor počítá s tím, že spacák bude čelit spíše zimním podmínkám.
| Výrobce | Warmpeace |
| Velikost | 195 |
| Sezónní určení | Zimní |
| Typ náplně | peří |
| Horní komfort od (ve spodním prádle) | -10 °C |
| Extrémní komfort (ve spodním prádle) | -38 °C |
| Hmotnost | 1,945 Kg |
| Rozměry sbaleného pytle | 26 x 54 cm |
| Vnitřní materiál | Loft Nylon DWR+ |
| Vnější materiál | Loft Nylon DWR+ |
| Barva | zelená |
| Certifikace | EN ISO 13537 |
| Dolní komfort ve spodním prádle | -18 °C |
| Doporučená výška postavy | 195 cm |
| Konstrukce spacáku | komorová |
| Náplň | kachní peří 90/10, 600cuin |
| Příslušenství | kompresní obal |
| Spojení dvou spacáků | Ano |
| Distribuce | CZ |
| Strana zipu spacáku | Pravý |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8591037043525 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.