Tuto variantu jistě ocení nejen ženy, ale všichni, kdo nepotřebují délku 183 cm a ušetří tak cenné gramy, které by jinak musel nosit v batohu.
MODELY YATE TREKKER se vyznačují vysokým komfortem, skvělou izolací a vynikající kvalitou.
Hlavní výhody modelů TREKKER:
VENTIL REVERSE
Ovládá se jednoduše bez šroubování a obsahuje membránu proti zpětnému unikání vzduchu při nafukování. Otočením uzávěru membrána zabraňuje vnikání vzduchu při vyfukování. Vrchní čepička pomáhá k 100% těsnění a zároveň udržuje uzávěr čistý. Větší průměr umožňuje až o 50% rychlejší nafouknutí a vyfouknutí karimatky.
| Výrobce | Yate |
| Barva | vínová |
| Hmotnost | 720 g |
| Materiál | polyester micro brushed 75 D |
| Rozměry | 168 x 51 x 3,8 cm |
| Rozměry sbalené karimatky | 12 x 26 cm |
| Tepelný koeficient | 4 R |
| Tloušťka | 3,8 cm |
| Umístění | 1x F4/3 |
| EAN | 8595053927043 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.