Sportovní gravel řídítka ze speciální hliníkové slitiny TRX 50 (slitina 6061),s extra širokým úchopem a Ergo bio-bend tvarováním oblouku. Vhodná pro gravel.
Material: double-butted 6061 alloy
Width: 40, 42, 44, 46 cm
Drop: 102mm
Reach: 75mm
Drop flare: 24°
Flare out: 6°
Back sweep: 4.6°
Clamp diameter: 31.8mm
Accessory mount diameter: 31.8mm
Weight: 320g (42cm)
Color BB black
Compatible with Shimano EW-RS910 junction box
NOT compatible with Ritchey C260 stem
| Barva | černá |
| Hmotnost | 320 g |
| Materiál | double-butted 6061 alloy |
| Průměr řídítek | 31,8 mm |
| Velikost | 42 cm |
| Výrobce | RITCHEY |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 0796941308878 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.