Špičková inovativní gravel řidítka Ritchey COMP Beacon
| Barva | šedá |
| Hmotnost | 300 g |
| Materiál | double-butted 6061 alloy |
| Průměr řídítek | 31,8 mm |
| Velikost | 42 cm |
| Výrobce | RITCHEY |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 0796941308755 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.