Tento stan vyniká především nízkou váhou 700g, výbornou ventilací, dostatečným prostorem a komfortem. Spolehlivá ochrana díky odolným, pevným materiálům, ze kterých je stan vyroben. Síťové stěny zajišťují výbornou ventilaci. Půdorys stanu pojme dvě velké kempingové karimatky. Materiál podlážky je 40D 260T Nylon; PU 7000mm. 1 vchod, 1 ložnice, celorozepínací dveře s úplným odvětráním, sbalitelné do kapsy, zipy YKK, hliníkové kolíky, spony a přezky ITW. Snadná a rychlá stavba, pomocí dvou trekových holí. Stan lze využívat samostatně nebo v kombinaci s lehkým přístřeškem Hannah Skyline 2 light, se kterým pak budeš chráněn před větrem či deštěm.
| Barva | šedá |
| Hmotnost | 0,7 Kg |
| Konstrukce stanu | jednoplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí |
| Materiál podlážky | Nylon |
| Materiál vnějšího stanu | 40D 240T Nylon R/S; breatheable |
| Nepromokavost podlážky | 7000 mm/cm2 |
| Počet ložnicí | 1 ložnice |
| Počet osob | pro dva |
| Počet vchodů | 1 vchod |
| Rozměr stanu (Š × D × V) | 220 x 130 x 100 cm |
| Rozměry sbaleného stanu | 12 x 36 cm |
| Vnitřní / vnější konstrukce | vnitřní |
| Výrobce | Hannah |
| Umístění | 2x O3/4 |
| EAN | 8591203451475 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.