Když po celodenním šlapání dorazíš do bivaku, chceš mít teplé jídlo hotové rychle a bez zbytečného laborování. Plynový vařič PRIMUS Essential Stove Set 1,3 L je parťák, na kterého se můžeš spolehnout. V jednom praktickém vaku najdeš vše potřebné pro přípravu jídla pro 1 až 3 strávníky. Stačí připojit kartuši, škrtnout a můžeš začít vařit.
Základna vařiče funguje jako integrované závětří, takže tě nepřekvapí ani horský fukéř. Díky technologii laminárního proudění a hořáku umístěnému nízko v základně má celý set perfektně nízké těžiště. Plynová kartuše se připojuje externě přes hadičku, což stabilitu ještě umocňuje – převrhnout hrnec s večeří je tak téměř nemožné. Výkon 2000 W ti navíc zaručí, že litr vody přivedeš k varu už za 4 a půl minuty.
Při vaření na pánvi používej dřevěné nebo plastové náčiní, ať si nepoškrábeš keramický povrch. Nezapomeň si do košíku přihodit šroubovací plynovou kartuši, která není součástí balení, ať jsi připraven rovnou vyrazit do akce!
| Barva | šedá |
| Druh paliva | Plyn |
| Hmotnost | 822 g |
| Průměr hořáku | 50 mm |
| Rozměry | 166 x 146 mm |
| Velikost | 1,3L |
| Výrobce | PRIMUS |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 7330033905519 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.
Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.