Kvalitní pěnová karimatka, která díky délce 190 cm a šířce 70 cm vytváří dostatečnou ochranu nejen proti chladu, ale i špíně. Tloušťka 12 mm poskytuje výbornou tepelnou izolaci a také velmi dobré pohodlí.
Parametry
| Materiál: | polyetylen |
| Barva: | černá/hráškovězelená |
| Tepelný odpor: | 1,8 |
| Rozměr: | 190 x 70 x 1,2 cm |
| Hmotnost: | 480 g |
| Výrobce | Yate |
| Barva | zelená |
| Hmotnost | 480 g |
| Materiál | polyetylen |
| Rozměry | 190 x 70 x 1,2 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Tepelný koeficient | 1,8 R |
| Tloušťka | 1,2 cm |
| Umístění | 4x F2/1 |
| EAN | 8595053906093 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.