💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
Novinka pro všechny milovníky tak trochu jiného druhu outdooru. Rychlá kola, vítr v zádech, nekonečné projížďky krajinou. Pokud jsi jedním z nich, máme pro tebe stylové oblečení. Pánské motorkářské kalhoty HUSKY zvládnou i náročné podmínky. Díky kvalitnímu 3-vrstvému laminovanému materiálu s vodním sloupcem 20 000 mm a DWR úpravě tě během jízdy ochrání před větrem i deštěm.
Vlastnosti:
| VLASTNOSTI | |
| Membrána | Ano |
| Nepromokavé | Ano |
| Větru odolné | Ano |
| Vodě odolné | Ano |
| OBDOBÍ | |
| Celoroční | Ano |
| URČENÍ | |
| Pánské | Ano |
| Výrobce | Husky |
| Velikost | XL |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 760 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Prodyšnost | 18000 g/m2/24hod |
| Typ materiálu | syntetika |
| Typ membrány | 100% polyuretan |
| Vodní sloupec | 20000 mm H2O |
| EAN | 8592287057881 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.