Ultra odolný perkolátor s vrchním držadlem, vyrobený z odolné nerezové oceli 18/8, na 8-14 šálků kávy. Bezešvá technologie zaručí čistou chuť a mimořádný výkon po léta používání.
Způsob přípravy kávy v perkolátoru je maximálně jednoduchý. Do vroucí vody v perkolátoru přidáte sítko naplněné kávou. Dutá nožka sítka, pak vroucí vodu propouští vzhůru do skleněného uzávěru, kde se ochladí a sítkem zpátky překapává skrze kávu na dno perkolátoru. Po chvilce máte kávu připravenou k nalévání.
Vlastnosti, obsah balení:
Konvička
Překapávací sítko na duté nožičce
Skleněný ochlazovací ventil
| Výrobce | GSI |
| Barva | stříbrná |
| Hmotnost | 862 g |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Rozměry | 216x165x198mm |
| Objem (ml) | 1200 ml |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 090497650086 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.