Silná skořepina poskytuje optimální odolnost proti nárazům a oděrkám. Nový tvar poskytuje větší pokrytí pro lepší ochranu hlavy a je kompaktní a odvětrávaná pro maximální pohodlí.
Zvýšená ochrana a pohodlí:
Odolnost:
Univerzální pro různé aktivity:
| VYUŽITÍ | |
| Horolezectví | Ano |
| Lezení v ledu | Ano |
| Sportovní lezení | Ano |
| Výrobce | Petzl |
| Barva | bílá |
| Hmotnost | 300 g |
| Maximální obvod hlavy | 58 cm |
| Minimální obvod hlavy | 48 cm |
| Velikost | 48-58 cm |
| Umístění | 1x D1/2 | 1x D1/3 |
| EAN | 3342540841208 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.