Zenith 9,5mm je lehké a kompaktní lano o průměru 9,5mm s certifikací pouze jako jednoduché lano. Díky nižší hmotnosti a malému průměru je určeno především pro zkušenější lezce, kteří ocení snadné cvakání do expresek a hladký (rychlý!) prokluz v jistítku. Lano Zenith 9,5mm patří do základní skupiny Active Line, která nabízí dokonale vyvážený poměr cena/výkon.
Vlastnosti:
| TYP LANA | |
| Jednoduché lano | Ano |
| Výrobce | Beal |
| Délka lana | 50 m |
| Barva | modrá |
| Dynamické prodloužení | 38 % |
| Hmotnost | 59 g/m |
| Max. rázová síla (jednoduché lano) | 7,5 kN |
| Počet pádů - celkově (norma UIAA) | 7 |
| Počet pádů min. (norma UIAA) | 6 |
| Průměr lana | 9,5 mm |
| Statické prodloužení | 9,2 % |
| Distribuce | CZ |
| Umístění | 1x STENA |
| EAN | 3700288263513 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.