Lano s průměrem 9,8mm ideální pro začínající i velmi zkušené lezce. Certifikaci má pouze jako jednoduché lano. Tato tloušťka je výborným kompromisem mezi objemem lana a jeho dobrou manipulovatelností. Lano Karma je z řady Active Line, vhodné pro sportovní lezení. Toto základní lano se používá i při trénování těžkých cest, kde lano dostává zabrat a životnost je pak přibližně stejná jako u mnohem dražšího lana s impregnací.
Vlastnosti:
| TYP LANA | |
| Jednoduché lano | Ano |
| Výrobce | Beal |
| Délka lana | 50 m |
| Barva | oranžová |
| Dynamické prodloužení | 36 % |
| Hmotnost | 61 g/m |
| Max. rázová síla (jednoduché lano) | 7,5 kN |
| Počet pádů - celkově (norma UIAA) | 9 |
| Počet pádů min. (norma UIAA) | 7 |
| Průměr lana | 9,8 mm |
| Statické prodloužení | 8 % |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 3700288281296 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.