Praktický dvojstěnný hrnek z nerez oceli s víčkem. Udržuje delší dobu teplotu nápoje.
| Výrobce | Tatonka |
| Barva | stříbrná |
| Hmotnost | 210 g |
| Materiál | nerez ocel 18/8 |
| Objem (ml) | 350 ml |
| Rozměry | 7,5 x 11,5 cm |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 4013236180282 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.