Pokud se často vracíš z vyjížďky za šera nebo denně projíždíš na kole městem, tahle helma ti kryje záda, a to doslova. Díky unikátnímu integrovanému LED osvětlení v přední i zadní části helmy máte jistotu, že o vás bude vědět každý. Zadní světlo navíc nabízí několik režimů včetně výrazného výstražného blikání, které zajistí, že vás ostatní řidiči nepřehlédnou ani v hustém provozu nebo za špatné viditelnosti. Bezpečí jsme posunuli ještě dál díky hlubší konstrukci a prodloužené zadní části. Tato kombinace poskytuje zvýšenou ochranu spánků a týla, což je u moderních helem naprosto zásadní.
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Světlo | Ano |
| Kšilt | Ano |
| Výrobce | R2 |
| Barva | černá |
| Maximální obvod hlavy | 58 cm |
| Minimální obvod hlavy | 55 cm |
| Hmotnost | 350 g |
| Odvětrání (počet otvorů) | 15 |
| Velikost | 55-58 cm |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8595627178437 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.