Helma R2 GUARD byla vyvinuta s důrazem na potřeby moderní e-cyklistiky, kde vyšší tempo vyžaduje spolehlivější ochranu. Helma splňuje přísnou nadstandardní normu NTA 8776, která je určena pro rychlá elektrokola. Co to znamená? Helma je testována na mnohem vyšší energii nárazu a nabízí zesílenou ochranu spánků. Její hlubší konstrukce a prodloužená zadní část přirozeně obepínají hlavu a poskytují zvýšený pocit jistoty právě tam, kde je to nejvíce potřeba. Model GUARD I přes svou robustnost a vysokou úroveň bezpečí zůstává helma díky technologii IN-MOLD velmi lehká a výborně odvětraná, takže vás nebude omezovat ani na delších výletech.
| VLASTNOSTI HELMY | |
| Kšilt | Ano |
| Výrobce | R2 |
| Barva | šedá |
| Maximální obvod hlavy | 59 cm |
| Minimální obvod hlavy | 55 cm |
| Hmotnost | 280 g |
| Odvětrání (počet otvorů) | 23 |
| Velikost | 55-59 cm |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8595627178499 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.