💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
Ikonická čelovka pro ultratrailové běhy přichází nyní na trh modernizovaná, v novém výkonnějším provedení! Nový ultra tenký reflektor s výkonnými diodami snížil hmotnost čelovky. Hlavový pásek kombinující elastický pásek se stahovací šňůrkou dokonale drží pohodlně vyváženou svítilnu a akumulátor na hlavě. Díky použité technologii REACTIVE LIGHTING® se intenzita svícení přizpůsobuje prostředí. Světelný senzor vyhodnocuje okolní světlo a optimalizuje světelný výkon, čímž šetří akumulátor a prodlužuje dobu svícení. Akumulátor v zadní části čelovky je vybaven červeným světlem, které se dá volitelně přepínat mezi nepřetržitým svícením nebo blikáním.
Výkonná a lehká:
Ergonomická:
Parametry:
| VYUŽITÍ | |
| Do stanu | Ano |
| Na běhání | Ano |
| Na camping | Ano |
| Na trek | Ano |
| Barva | černá |
| Červené světlo | Ano |
| Maximální doba svícení | 10 h |
| Maximální dosvit | 200 m |
| Hmotnost | 145 g |
| Maximální světelný výkon | 1500 lm |
| Výrobce | Petzl |
| Zdroj | Li-Ion |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 3342540838215 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.