Je robustní, odolná proti pádu a nárazu, vodotěsná a prachotěsná, vhodná do různého pracovního prostředí. Snadno se ovládá jediným tlačítkem. Kombinovaný kužel světla, široký a úzký zaostřený, je vhodný pro osvětlení blízkého okolí a pohyb. Je pohodlná a lze ji nosit na hlavě, na krku a na různých typech přileb pomocí adaptérů, které jsou k dispozici jako příslušenství. ARIA 2 se dodává se třemi standardními bateriemi AAA/LR03 a díky technologii HYBRID CONCEPT je také kompatibilní s dobíjecím akumulátorem CORE.
Čelovka určená pro občasné pracovní použití:
Snadné použití:
Praktická:
| Barva | žlutá |
| Maximální doba svícení | 100 h |
| Maximální dosvit | 100 m |
| Hmotnost | 106 g |
| Režim svícení (počet modů) | 3 |
| Maximální světelný výkon | 450 lm |
| Výrobce | Petzl |
| Zdroj | 3xAAA/LR03 alkalické, lithiové, Ni-MH, CORE |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 3342540840065 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.