Volné pracovní pozice

Chceš se s námi podílet na rozvoji obchodu Český ráj outdoor, který má na českém trhu tradici již od roku 1993?

Jako firma jdeme mílovými kroky dopředu a potřebujeme ve svém týmu někoho, kdo stejně jako my, cítí ve změně příležitost posunout se zase někam dál. 

Specialista prodeje

Co vás čeká

Práce v mladém a dynamickém kolektivu nadšenců pro outdoor, cyklistiku a další sporty, které do života přinášejí radost z pohybu a pobytu v přírodě.

Budete pomáhat našim zákazníkům s výběrem toho nejlepšího zboží podle jejich představ, komunikovat s kolegy napříč celou organizací a naučíte se toho spoustu o vnitřním fungování jednoho z nejúspěšnějších outdoor e-shopů v ČR. Budete mít možnost opravdu přímo ovlivňovat dění uvnitř společnosti a stát se tak součástí velmi zajímavého příběhu ve stabilně rostoucí, české firmě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Předchozí zkušenost s prodejem cyklistického a/nebo outdoorového zboží, nebo takovou vášeň do těchto koníčků, která počáteční nedostatek prodejních dovedností vyváží. Komunikační schopnosti, příjemné vystupování k zákazníkům a chuť se trvale učit očekáváme jako podmínku nutnou :-)

Výhodou bude, pokud budete umět 

Samostatně pracovat na PC, obsluhovat pokladní systém a nebát se nových příležitostí

Co vám můžeme nabídnout

Individuální přístup k řešení individuálních potřeb, pohodovou pracovní atmosféru, týmovost, stabilitu a jistotu solidního příjmu ve firmě s výjimečným přístupem k péči o lidi v týmu

Pokud tě nějaké práce zaujala, pošli životopis na email michal@ceskyraj.com.