Vipole

Skrýt filtryZobrazit filtry
Cena a štítky
Filtry
Zobrazeno 0-0 ze 0 produktů

Malá rodinná firma sídlící na půli cesty mezi Arcem a Benátkami. Vznikla před 9ti lety a zabývá se výrobou kvalitních holí pro trekking, nordic walking, sjezdové a běžecké lyžování. Původní stroje, na kterých výroba probíhala si postupem času sami upravovali a inovovali. V současnosti vyrábí na vlastních vyvinutých a vyrobených strojích a veškerá výroba je situována v jejich rodinné továrničce v Itálii, z polotovarů dodávaných čistě italskými dodavateli. Vlastní několik technických patentů na systémy, které používají pouze hole značky Vipole. Jejich krédem je vyrábět špičkové produkty vysoké kvality s nejnovějšími technickými prvky.

Materiál:

  • pro výrobu holí Vipole používá hliník 7075, který se vyznačuje velmi nízkou hmotností a vysokou pevností. Dalším používaným materiálem je vysoce kvalitní uhlíkové vlákno.          

Povrchová úprava:

  • hliník je po celém povrchu eloxovaný. Pokud dojde k poškrábání povrchové ochrany, vryp začne na vzduchu oxidovat a zeslabí se, čímž se stává méně pevným. Úprava eloxováním firmy Vipole je velmi tvrdá a odolná vůči oděru a poškrábání.  

Barevný potisk:

  • barevný design a potisk je prováděn sublimačním tiskem na strojích vyvinutých firmou Vipole. Potisk má vysoké rozlišení a je přesný i v těch nejmenších detailech.