Sada campingového nádobí CAMPING
  • Sada campingového nádobí CAMPING
−10 %

Sada campingového nádobí CAMPING

KOLIMAX CAMPING 3 je třídílná sada campingového nádobí pro náročné. Obsahuje kotlík, pánev, kleště, výměnné drátěné držadlo a obal. Celá sada je vyrobená z kvalitní potravinářské nerezavějící oceli CrNi 18/10. Všechny díly mají vnitřní povrch... Číst dále »

Dostupnost Vyprodané
889 Kč Ušetříte 89 Kč (10%)
800 Kč
Sdílet:

Sada campingového nádobí CAMPING

Nerezový kotlík


KOLIMAX CAMPING 3 je třídílná sada campingového nádobí pro náročné. Obsahuje kotlík, pánev, kleště, výměnné drátěné držadlo a obal. Celá sada je vyrobená z kvalitní potravinářské nerezavějící oceli CrNi 18/10. Všechny díly mají vnitřní povrch jemně vybroušený, venkovní povrch je pro snadnou údržbu vyleštěný do zrcadlového lesku. Prolisované dno všech nádob je maximálně stabilní proti deformacím.

Součástí dodávky jsou kleště pro manipulaci s nádobím, jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli CrNi 18/10 a jejich tvar je navržen tak, aby bezpečně zvládly i maximální zatížení 3 kg. Zdrsněný povrch kleští není kluzký.

Kleště jsou odlehčené, váží pouhých 60 gramů. Sada se dodává včetně obalu. Průměr a objem jednotlivých dílů : kotlík 22 cm / 4,0 l - pánev 22 cm / 1,5 l. Hmotnost celé sady je : 885 g.

EAN 8595155109200

Komentáře k produktu: Sada campingového nádobí CAMPING


Snažíme se dotazy řešit osobně, nechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme.

Zatím nehodnoceno

Přidat vlastní hodnocení