CONTINENTAL Ruban ShieldWall je praktický a spolehlivý plášť pro sportovní použití.
Vyztužení skvěle pomáhá proti proražení.
| Výrobce | CONTINENTAL |
| Průměr | 27,5 " |
| Šířka pláště | 2,6 " |
| Patka | kevlar |
| Bezdušové | Ano |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 865 g |
| Rozměr ETRTO | 65-584 |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 4019238056297 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.
Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.