💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
Novinka, kterou prostě musíš mít! Pánská bunda Nanola M kombinuje styl, komfort a výkon v jednom. Vysoce odolný model s technickou výbavou, která tě ochrání před deštěm, větrem i chladem. Bunda má vysoký vodní sloupec 20 000 mm, takže je spolehlivým parťákem do každého počasí — ať už vyrážíš na túry, skialpy, lezení, nebo jen do města.
Vlastnosti:
| VLASTNOSTI | |
| Membrána | Ano |
| Nepromokavé | Ano |
| Odvětrání | Ano |
| Větru odolné | Ano |
| Vodě odolné | Ano |
| VYUŽITÍ | |
| Turistické | Ano |
| Outdoorové | Ano |
| OBDOBÍ | |
| Jarní | Ano |
| Podzimní | Ano |
| URČENÍ | |
| Pánské | Ano |
| Výrobce | Husky |
| Velikost | L |
| Typ materiálu | syntetika |
| Barva | modrá |
| Hmotnost | 540 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Prodyšnost | 18000 g/m2/24hod |
| Typ membrány | Husky Pro Tech 20 000, 4D mechanical Stretch, DWR |
| Vodní sloupec | 20000 mm H2O |
| Umístění | bez umístění |
| EAN | 8592287175738 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.