💸 Zaplať 1/3 teď, 2/3 později
Hledáš bundu, která zvládne všechno – od ranního běhu, cesty do práce až po víkendový trek? To je naše novinka pánská bunda Nakama M. Rychleschnoucí a odolná, ideální společník na sport i volný čas. Tahle bunda tě ochrání před větrem i deštěm, takže v ní můžeš bez obav vyrazit i do náročnějších podmínek. Díky prodyšnosti se v ní nebudeš přehřívat ani při větším nasazení. Ergonomický střih a pružný materiál ti dovolí cokoliv. Navíc je extra lehká, takže si ji snadno sbalíš s sebou do báglu.
Vlastnosti:
Vlastnosti:
| VLASTNOSTI | |
| Membrána | Ano |
| Nepromokavé | Ano |
| Odvětrání | Ano |
| Větru odolné | Ano |
| Vodě odolné | Ano |
| VYUŽITÍ | |
| Turistické | Ano |
| Outdoorové | Ano |
| OBDOBÍ | |
| Jarní | Ano |
| Podzimní | Ano |
| Celoroční | Ano |
| URČENÍ | |
| Pánské | Ano |
| Výrobce | Husky |
| Velikost | M |
| Typ materiálu | syntetika |
| Barva | modrá |
| Hmotnost | 520 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Prodyšnost | 18000 g/m2/24hod |
| Typ membrány | Husky Pro Tech 20 000, 4D mechanical Stretch, DWR |
| Vodní sloupec | 20000 mm H2O |
| Umístění | 1x F5/7 |
| EAN | 8592287182118 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.