Nafukovací karimatka Frogy nabízí maximální pohodlí díky pořádnému vzduchovému polštáři. Její tloušťka dokáže vyrovnat i velké nerovnosti podkladu a zaručuje tak komfortní spaní. Proto ji můžeš použít pro pohodlné spaní ve stanu i jako záložní matraci doma.
Výhody:
| Výrobce | Husky |
| Barva | modrá |
| Hmotnost | 1100 g |
| Materiál | 190T 75D polyester pongee - TPU zátěr |
| Rozměry | 200 x 70 x 10 cm |
| Rozměry sbalené karimatky | 29 x 12 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Tepelný koeficient | 1,3 R |
| Tloušťka | 10 cm |
| Umístění | 2x F2/3 | 1x F3/3 | 2x F4/4 |
| EAN | 8592287057461 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.