Svrchní materiál je polyester Stretch 50D, který je zároveň odolný jak proti poškození, tak i účinně zabraňuje klouzání spacáku. Odlehčené jádro snižuje hmotnost výrobku. WARM ZONE - pod zády a boky je pěna odlehčená jen horizontálními kanálky a proto je zde více pěny pro zajištění dostatečné izolace.
Karimatka je dodávána s přepravním obalem a sadou na opravy. Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě.
| Výrobce | Yate |
| Barva | modrá |
| Hmotnost | 0,83 Kg |
| Materiál | polyester Stretch 50 D |
| Příslušenství | přepravní obal, sada na opravy |
| Rozměry | 183 x 51 x 3,8 cm |
| Rozměry sbalené karimatky | 14 x 26 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Tepelný koeficient | 4 R |
| Tloušťka | 3,8 cm |
| Výška | 183 cm |
| Distribuce | CZ |
| Umístění | 1x F4/3 |
| EAN | 8595053914012 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.