Gibbon

Skrýt filtryZobrazit filtry
Cena a štítky
Filtry
Zobrazeno 0-0 ze 0 produktů

Od roku 2007 GIBBON představuje novou generaci životního stylu ve slackline. Na počátku byla malá skupina přátel nadšených do slackliningu. Nyní jsme obrovská a rychle rostoucí komunita po celém světě.

Společně s našimi partnery a slackline komunitou podporujeme tento sport a náš životní styl, ať už ve virtuální podobě na internetu, nebo v reálném živote od Japonska přes Brazílii, až po USA a Evropu. Toto je náš Slacklife!

Jako sponzor mladých talentů a spolupořadatel mistrovství světa a světového poháru ve slackline, propagujeme a podporujeme slackline a jeho protagonisty.

Jako první průkopníci dvoupalcových slackline setů, dokonale přizpůsobených začátečníkům, freestylistům, lonlinerům i highlinerům, vyvíjíme naše produkty pro a spolu s těmi, kteří žijí pro tento sport. Jsme také přední společností v poskytování řešení pro indoor slackline, určené do škol, pro jiné sporty, společenské akce, zdravotnictví a další...

Na české slackline scéně se objevil Gibbon koncem roku 2009. Aktivně se zapojil do dění v sezóně roku 2010 prvními závody.

Od roku 2011 Gibbon pořádá sérii závodu Českého poháru včetně Mistrovství ČR ve slakcline - trickline. Vedle těchto závodů a soutěží se snaží podporovat všeobecný rozvoj slackliningu.