Coleman

Skrýt filtryZobrazit filtry
Cena a štítky
Filtry
Zobrazeno 0-0 ze 0 produktů

V roce 1901 měl mladý muž s podnikatelským duchem skvělý nápad vyrábět lampy ve Wichitě v Kansasu. Dnes, o více než 100 let později podnikavost společně s vynalézavostí stále vede značku

Značku, která začala s mnoha inspiracemi a která neustále inovuje a vyvíjí své produkty pro lidi, kteří milují aktivity v přírodě.

Především vášeň pro pohyb v přírodě se odráží ve výsledných inspiracích pro inovaci jejich produktů, které svým zákazníkům nabízíme. Celosvětově se snaží lidi více vést k aktivitám v přírodě oproti současnému konzumnímu způsobu života. Proto každoročně vytváří mnoho inovativních produktů a produktových kategorií, které vás mohou inspirovat. Ať již máte rádi odpočívání s přáteli či rodinou v kempu, nebo je vaší vášní poznávat divočinu, tak našimi výrobky podpoříme téměř jakékoliv vaše dobrodružství. To vše díky značce, které věří generace spokojených uživatelů již přes 100 let, díky záruce kvalitních výrobků.

Značka Coleman představuje využití vysoce kvalitních materiálů, světové znalosti v oboru a snahu o inovaci tak, aby mohla nabídnout praktické, odolné a výkonné produkty, ať už je potřebujete v kempu či drsné divočině. Značka Coleman se zaměřuje na výrobu produktů pro aktivní pohyb v přírodě, a proto usilujeme o to, aby tyto produkty pobyt v přírodě zjednodušovaly. Když mluvíme o nepromokavosti, odvětrávání stanu, podlepených švech a jiných patentech zabezpečených ochrannou známkou, můžete si být jisti, že vycházejí z dlouhotrvající praxe v tomto oboru.