Čelovka ARIA 2 RGB je určená pro aktivity, které vyžadují nenápadnost (např. lov, rybaření a pozorování přírody), její světelný tok je 450 lumenů a kombinovaný kužel světla se hodí na osvětlení blízkého okolí i pohyb. Je vodotěsná, odolná a snadno se ovládá jediným tlačítkem. Kromě čirého světla má také RGB červené, zelené a modré světlo pro pro zachování nočního vidění, usnadňuje čtení map, pomáhá identifikovat stopy zvířat a zlepšuje viditelnost ve vodě. ARIA 2 RGB se dodává se třemi standardními bateriemi AAA/LR03 a díky technologii HYBRID CONCEPT je také kompatibilní s dobíjecím akumulátorem CORE.
Ideální čelovka pro pohyb v noční přírodě (lov, rybaření, pozorování přírody a zvířat):
Snadné použití:
Univerzálnost:
| VYUŽITÍ | |
| Do stanu | Ano |
| Na camping | Ano |
| Na trek | Ano |
| Barva | černá |
| Červené světlo | Ano |
| Maximální doba svícení | 100 h |
| Maximální dosvit | 100 m |
| Hmotnost | 106 g |
| Režim svícení (počet modů) | 5 |
| Maximální světelný výkon | 450 lm |
| Výrobce | Petzl |
| Zdroj | 3xAAA/LR03 alkalické, lithiové, Ni-MH, CORE |
| Umístění | 1x F4/2 |
| EAN | 3342540840195 |
Sport Český ráj
váš parťák na toulkách přírodou
Řadu let vám pomáháme s výběrem outdoorového vybavení a cyklistiky.
Rádi se staneme parťáky i na vašich toulkách přírodou.
Navštivte nás osobně, rádi vás uvidíme.
V kamenné prodejně o rozloze 500 m² na vás čekají hory produktů, a také milý a zkušenostmi ošlehaný tým.
Potřebujete půjčit vybavení na Via Ferrata a vysokohorskou turistiku? Stavte se.

Používáme cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k personalizaci obsahu a cílené reklamě. Více informací o cookies a možnostech nastavení naleznete v podrobném nastavení.