Nová kolekce Direct Alpine
Novinky

Nová kolekce Direct Alpine


Kateřina Kolečková
Kateřina Kolečková
24. 9. 2019

Česká značka Direct Alpine a její letošní modely na zimu dokazují, že Direct nezůstal jen u slibů z minulé sezony. Letos se designéři zaměřili hlavně na barvy. Cílem bylo barevně
sladit celou kolekci zima 2019/2020, a tak ji posunout zase o velký krok dál.
Direct je přímá cesta na vrchol, směrem k cíli, bez kompromisů… 

Co si Direct Alpine letos připravil?

1. Řada Mountain Top Serie
Ideální pro náročné aktivity v horských podmínkách, pro expediční nasazení a další extrémní akce. Tato řada oblečení klade důraz na maximální účelnost, pohybový komfort a ochranu uživatele.
Použity jsou nejnovější technologie a špičkové komponenty, pečlivě vybrané inteligentní multifunkční materiály, které i při relativně nízkých hmotnostech garantují vynikající vlastnosti a parametry. Kvalitní zpracování modelů a střihů je samozřejmostí.


2. Řada Outdoor Active
Skvělá volba pro nejširší outdoorovou veřejnost. Tuto řadu Direct Alpine vyvíjí již mnoho sezón a jde o spolehlivé modely pro každodenní outdoorové akce.
Díky kvalitním materiálům a pečlivému zpracování mohou být ale nasazeny i v těžších podmínkách. Ležérní a velmi pohodlné střihy a samozřejmě také použití kvalitních funkčních materiálů vám garantují výborný komfort jak v běžném outdooru, tak při každodenním nošení. 


3. Řada Climbing Series
Pro lezce ve skalách i na umělých stěnách, boulderistům, slacklinerům a všem dalším outdoorovým nadšencům je určena právě tato řada. Modely byly vyvinuty pro skalní lezení, trénink a celkově pohyb v lezeckém prostředí. Ležérní a přitom velmi funkční oblečení – to je řada Climbing Serie 

4. Ladies Series
Čistě dámská kolekce, která vznikla poprvé v historii Direct Alpine. Tato samostatná a ucelená dámská kolekce obsahuje jak ryze funkční horské modely, tak modely určené
pro turistiku, aktivně trávený volný čas i pohodlné městské použití.
Střihy jsou konstruovány dle křivek ženského těla – užší ramena a pas, výraznější boky. Chytrá střihová řešení, hybridní použití funkčních materiálů a využití jejich směrové pružnosti, zajišťuje maximální volnost pohybu a tepelný komfort. Design těchto kousků je vytvořen tak, aby bylo možné vzájemně je mezi sebou kombinovat, jak funkčně, tak i barevně. 

Celou kolekci dámského a pánského oblečení Direct Alpine na zimu 2019/2020 najdete na našem
e-shopu.
Mrkněte se a pořiďte si nový funkční kousek do své outdoorové výbavy.
 

Podívejte se na katalog na zimní sezónu - Katalog zima 2019/2020

Diskuze k tomuto článku