Jak to u nás vypadá?
Novinky

Jak to u nás vypadá?


Kateřina Kolečková
Kateřina Kolečková
9. 7. 2019

Už jste se byli podívat v naší prodejně na Staromáku v Mladé Boleslavi? 
Je nová, je plná outdoorového vybavení a pracují v ní samí pohodáři. 
Přijďte se za námi podívat, poradit se nebo se rovnou vybavit od hlavy až k patě. 

Co všechno vám po 25 letech na trhu můžeme nabídnout? 

 • Outdoorové vybavení, které pro vás pečlivě vybíráme a snažíme se je i sami testovat. Nemusíte se tak bát, že si koupíte zajíce v pytli – ty u nás fakt nenajdete. 
 • Zázraky umíme na počkání a nemožné do tří dnů. ;-) 
  Pokud sháníte něco, co nemáme v nabídce, nevěšte hlavu. Ozvěte se nám nebo se zastavte na kamenné prodejně – určitě najdeme cestu, jak produkt sehnat, objednat a doručit až k vám domů.
  Nejednou jsme takto vybavili horolezce na jejich expedici nebo cestovatele, kteří se chystali na výpravu do tropické džungle.
 • Půjčujeme vybavení na Via Ferrata. Pokud si výstroj na Via Ferrata nechcete kupovat, můžete si jej u nás zapůjčit. Vše potřebné se dozvíte na stránce "Půjčovna". Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte nám nebo se za námi zastavte na kamenné prodejně. Se vším vám rádi poradíme.
 • Protože máme sport rádi a v outdoorových a horolezeckých aktivitách máme bohaté zkušenosti, nabízíme vám také odborné poradenství.
  Nevíte, jak vybrat stan, karimatku, batoh, spacák, trekovou obuvhorolezecké vybavení nebo se chcete poradit jak se co používá? Přijďte k námzavolejte nám. Rádi si s vámi sedneme, dáme si dobrou kávu a vše potřebné probereme. 
 • No a nejenže máme novou kamennou prodejnu, ale máme i skvělý e-shop, v němž najdete ještě větší výběr zboží, než na krámě.
  Proč? Jelikož nabízíme více než 15 000 produktů, nemůžeme je všechny mít na prodejně. To bychom se tam už fakt nevešli :-D 
 • Občas uděláme i videoMrkněte se. Je to celkem sranda. :-D Taky máme Facebook a Instáč. Tam pravidelně házíme fotky a točíme pro vás instastories. Sledujte nás.

Nebudeme vám tady vykládat řeči, jací jsme profíci a co všechno ještě víme nebo umíme lépe, než tamten či onen.
Žvásty my rádi nemáme. Činy – ty mluví za vše.
25 let na trhu nás naučilo, že kvalita je více něž kvantita. A tímto směrem jsme se rozhodli jít.
Jak se to u nás projevilo v praxi?

 • V outdooru jde především o to, moci se spolehnout na parťáka, na vybavení a nemít strach, že se neco po... kazí.
  Proto nemáme milion značek. 25 let testujeme, zkoušíme a vybíráme to nejlepší, co bychom si i my sami pořídili. Značky, které prošly naším výběrem, najdete v nabídce jak e-shopu, tak kamenné prodejny. 
 • Sami neděláme to, co nechceme, aby někdo dělal nám. Proto se snažíme o individuální přístup k vám, našim zákazníkům. Jde to. Nevěříte? Přijďte se sami přesvědčit.
 • V pracovním kolektivu nás není ani 20 ani 15. Stálých zaměstnanců máme 7.
  Sedm schopných lidí, bez kterých by Ráj byl blíže peklu. 
  A co jsme to vlastně zač? Seznamte se s bandou, kterou dal dohromady stejný cíl – spojit práci se svým koníčkem, outdoorem. A i když je někdo z nás víc outdoor a druhý míň, tak i přesto jsme parta, ve které prostě chcete být.

A co je na nás asi to nejlepší? 
Máme rádi lidi.

To je pro naši práci docela podstatná věc a ne každý vám ji může nabídnout. U nás se s kyselým ksichtem pravděpodobně asi nesetkáte. 

Jak vznikala naše nová prodejna?

A jak to u nás vypadá teď? Mrkněte se na fotky. Ty nám vytvořila naše šikovná fotografka Pavlína Martin.

 

Diskuze k tomuto článku