ISPO Munich 2018 – byli jsme tam také
Novinky

ISPO Munich 2018 – byli jsme tam také


Kateřina Kolečková
Kateřina Kolečková
4. 2. 2018

I letos jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu sportovních potřeb ISPO Munich 2018. Jednalo se již o 78. ročník. Této obří výstavy se každoročně účastní cca 2730 vystavovatelů z 50 zemí světa, kteří představují své novinky pro nadcházející sezónu. Vše se odehrává na ploše 140 000 m2. Jó, je to fakt obří prostor! Tuto světovou událost si prostě nenechá ujít žádný z očekávaných 80 000 odborníků ze světa sportu a ze 150 zemí. Takže jsme tam prostě nesměli chybět :-)

Letošního ISPO Munich 2018 se zúčastnila celá parta Českého Ráje outdoor, protože nikdo z nás si tuto výjimečnou akci nechtěl nechat ujít. Všichni jsme byli zvědaví, na jaké novinky se můžeme těšit v následující sezóně. 
V sobotu jsme si tedy sbalili saky paky a hodinu po půlnoci jsme vyrazili, směr Mnichov.  

Cesta běžela jako na drátku a v autě panovala natěšená nálada. Dvě hodiny před příjezdem do cíle, jsme si z auta udělali provizorní noclehárnu a vydali se do říše snů. Po probuzení jsme otřeli zamlžená okna a vyrazili vstříc zážitkům.

Na místo jsme dorazili, dle našeho plánu, kolem 9:00 hodiny. Posilnili jsme se menší snídaní a vyrazili do víru dění. Dveře se otevřely a najednou jsme se všichni objevili v jiném světě. Světě, který je plný všeho, co si jen dokáže milovník outdooru představit i nepředstavit. Ocitli jsme se v obrovském mraveništi zajímavých lidí, kteří mají společnou vášeň – sport ve všech podobách! 
Předem jsme měli vytipovaných pár značek, kde se zastavíme a prohlédneme si, na co se můžeme v následující sezóně těšit. Na každém tomto stánku se nám dostalo milého přivítání, skvělého občerstvení a zajímavých informací pro vás, naše zákazníky. Seznámili jsme se s novými vychytávkami, vylepšenými technickými parametry a inovovaným designem. Kromě naplánovaných míst, jsme navštívili asi stovky dalších výrobců, kde si každý z nás přišel na své. 
Čas ubíhal jak splašený. Po sedmi hodinách strávených koulením očima po všech těch věcech, co prostě musíme mít, nastal čas odjezdu. 
Zdaleka jsme neviděli vše, co jsme chtěli stihnout. To by jsme tam museli být týden :-)

Dveře se zavřely. Jen jsme na sebe navzájem mrkli a všichni jsme věděli, že z tohoto dne si každý z nás vzal nejen spoustu zážitků a novinek, ale hlavně příjemně strávené chvíle jako přátelé.

Na novou sezónu jsme pro vás vybrali spoustu nových produktů a překvapení. 
Těšíte se stejně jako my? 

Mrkněte se na pár fotek z ISPO Munich 2018

 

Direct Alpine nás taky příjemně překvapil" />Pinguin" />Direct Alpine měli stylové i pivo" />

 

Diskuze k tomuto článku