25. narozeniny Český ráj outdoor
Novinky

25. narozeniny Český ráj outdoor


Kateřina Kolečková
Kateřina Kolečková
7. 11. 2018

Volejte sláva a celý den se radujte!

Rok se s rokem sešel a Český ráj outdoor v listopadu oslaví již své 25. narozeniny. A letos to bude fakt velkolepé.

Co slavíme?

Už celé čtvrt století je Český ráj outdoor vaším věrným společníkem na toulkách přírodou a při outdoorových dobrodružstvích.
Doba, kdy byl Český ráj outdoor malým obchůdkem se sportovním vybavením, který sídlil v přízemí činžovního domu, je již tatam. Postupně se z malého a nezkušeného kluka stal nadějný a progresivní muž, který s přibývajícími roky nebude stárnout, ale sílit a zrát jako víno.

Proto se i v následujících letech můžete spolehnout na to, že vám Český ráj outdoor bude oporou a skvělým parťákem nejen při výběru vybavení pro outdoorové aktivity, ale i spolehlivým rádcem a kamarádem v odborném outdoorovém poradenství.

Přijměte tedy naše srdečné pozvání na den “D”, kdy Český ráj outdoor na malou chvíli odhodí expediční batoh, goretexové kalhoty, membránovou bundu, trekové boty a převleče se do slavnostního.

Mrkněte se na videopozvánku, přímo od těch nejpovolanějších :-)

Kdy a kde to všechno vypukne?

Ve čtvrtek 15. 11. 2018 od 9:00 do 19:00 hod, vás zveme do naší kamenné prodejny na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, kde na vás čeká mnoho dárků a překvapení a mimo to i sleva 20 %* z původních cen na veškeré zboží. 

A na co se můžete těšit?

  • Na kamenné prodejně chystáme 20%* slevu z původních cen na veškeré zboží, včetně nových kolekcí od nejrůznějších značek. 
  • Ke každému nákupu dostanete originální dárek, který se bude jistě hodit :-)
  • No a aby to byly ty pravé narozeniny, nesmí chybět skvělé občerstvení, zábava a parta pohodových lidí z Českého ráje outdoor.

Potřebujete dovybavit sebe, či své blízké na blížící se zimní sezónu nebo přemýšlíte, co pořídit svým milým pod stromeček? Nastal ten nejideálnější čas, kdy můžete spojit příjemné s užitečným. Přijďte za námi ve čtvrek 15. 11. 2018 do kamenné prodejny v Mladé Boleslavi a oslavte 25. narozeniny Českého ráje outdoor společně s námi.

Těšíme se na vás

Toto jubileum má pro Ráj zásadní význam. Český ráj outdoor je živým důkazem toho, že píle celého týmu, velké chtění a spojení těch správných lidí má obrovskou sílu, díky které se můžou plnit věci i zdánlivě nemožné. Díky těmto aspektům se Český ráj outdoor posouvá zase o kus dál a do dalšího roku chystá jedno velké překvapení – ale pssst... o tom zase příště.

A kdo za to všechno může? No přece vy všichni :-)

  • Tímto bychom rádi poděkovali všem našim zákazníkům. 
  • Zaměstnancům současným, že tu s námi jsou i když to někdy není jednoduché. 
  • Bývalým zaměstnancům, že tu s námi byli. 
  • Obchodním partnerům, za jejich důvěru a občasnou trpělivost. 
  • Rodinám za jejich bezpodmínečnou lásku a podporu. 
  • Přátelům i nepřátelům, že nám v temných časech vždy ukázali, proč se nevzdávat, zvednout hlavu a jít dál a ještě lépe. 

Děkujeme, děkujeme, děkujeme.

Míra, Kačka, Kuba, Pavlína, Vojta T., Vojta F., Honza

Máte chuť nakouknout do zákulisí a historie Českého ráje outdoor? Mrkněte se, určitě budete překvapeni, jak to všechno bylo.

*Akce platí pouze na kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Sleva se počítá vždy z původní ceny produktu.

 

Diskuze k tomuto článku