Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe
  • Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe
  • Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe
  • Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe
  • Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe
  • Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe
−10 %
65 l

Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe

Zcela nový zádový systém Axiom+, který se nastavuje přímo s batohem na zádech. Axiom+ je nejsnáze nastavitelný zádový systém v celé historii Lowe Alpine a posouvá hranice uživatelské přívětivosti. Do detailu promyšlená konstrukce umožňuje... Číst dále »

Dostupnost Vyprodané
5 890 Kč Ušetříte 589 Kč (10%)
5 301 Kč
Sdílet:

Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe


Zcela nový zádový systém Axiom+, který se nastavuje přímo s batohem na zádech. Axiom+ je nejsnáze nastavitelný zádový systém v celé historii Lowe Alpine a posouvá hranice uživatelské přívětivosti.

Do detailu promyšlená konstrukce umožňuje pohodlné nošení velkých nákladů po dlouhou dobu. Svrchní ripstop TriShield® tkanina pro zvýšenou odolnost a lehkost. Snadné ovládání přezek a zipů i v rukavicích. Propracovaný bederní pás který se přizpůsobuje přirozenému pohybu těla. Dvoukomorová konstrukce s rozepínatelnou přepážkou.

Dodatečný přední vstup pro lepší přístup k nákladu. Vnější velká kapsa na zip, bezpečnostní kapsa uvnitř vrchlíku, kapsa vně vrchlíku a 2 boční síťované kapsy. 2 kapsičky na zip na bederním pásu. Možnost uchycení trekových holí, cepínů a očka na uchycení dodatečného nákladu vně batohu.

Vnitřní kapsa na hydrovak je řešena jako vložený odnímatelný malý batoh, který lze v případě potřeby vyjmout a použít jako plnohodnotný malý a lehoučký (125g) vrcholový nebo denní batoh. Integrovaná pláštěnka.

Špičkový trekový a expediční batoh bez kompromisů, se spoustou drobných detailů, usnadňujících život na cestách a expedicích.

Řada Axiom

Axiom (z řec. axióma, to co se uznává) je tvrzení, které se předem pokládá za platné, a tudíž se nedokazuje.

Lowe Alpine Axiom zádový systém

Zádový systém, který lze nastavit přímo s batohem na zádech. Axiom je nejsnáze nastavitelný zádový systém v celé historii Lowe Alpine a posouvá hranice uživatelské přívětivosti.

Opora, stabilita a komfort
Profilovaná záda vyztužená lehkou kovovou kostrou k zajištění kvalitního rozložení nákladu při zachování určité míry flexibility. Kvalitně polstrovaná bederní opěrka. Zádový panel s podpůrnými kanálky pro odvod teplého vzduchu od zad. Polstrování zad je je navrženo tak, aby byl batoh stabilní a přitom velmi pohodlný na nošení.

Zádový systém Axiom má 2 verze - Axiom a Axiom+.
Axiom+ je navržen a uzpůsoben pro nošení těžších nákladů. Má pevnější polstrování bederního popruhu a bederní opěrka má silnější profil a pevnější polstrování. Axiom+ je určen pro pohodlné nošení nákladu až do 32 kg.

Délka zad (minimální) 43,20 cm
Přední vstup ANO
Počet komor 3
Délka zad (rozmezí) 43,2 - 55,9 cm
Hmotnost 2,60 kg
Objem batohu 65+20 l
Bederní pás ANO
Plástěnka ANO
Nepromokavý ANO
Minimální objem batohu 65 l
Příprava na hydrovak ANO
Nastavitelný zádový systém ANO
Uchycení trekových holí ANO
Nosnost 25 - 32 kg
Materiál batohu TriShield® GRID / N420
Rozměry batohu (V x H x Š) 77 x 40 x 30cm
EAN 821468658448

Komentáře k produktu: Batoh LOWE ALPINE Axiom Cerro Torre 65:85 BO blue/ambe


Snažíme se dotazy řešit osobně, nechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme.

Zatím nehodnoceno

Přidat vlastní hodnocení